Як Росія перейменовувала сучасні українські міста

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Одеса – це Хаджибей, а Севастополь – це Ак’яр. Ці міста не заснувала імператриця Катерина II, бо вони вже існували століття до приходу Російської імперії.

Чому Миколаїв та Херсон – українські міста, а не «споконвічно руські землі на півдні» – історик та публіцист Олексій Мустафін та ведучий Олександр Янковський обговорили у програмі проєкту Радіо Свобода «Новини Приазовʼя» – «Деокупована історія».

Проєкт «Новини Приазовʼя» у програмі під назвою «Деокупована історія» разом з істориками та краєзнавцями розвінчує російські міфи, пов'язані з історією півдня України, розповідає про справжню історію населених пунктів Херсонської та Запорізької областей.

Так, ви дізнаєтеся, чому Миколаїв та Херсон – українські міста, а не «споконвічно руські землі на півдні», як Росія переписує історію та виправдовує окупацію та анексію ще з XVIII сторіччя, як створювала штучні назви міст на українському півдні та багато іншого цікавого й маловідомого про цю місцевість.

Джерело: Радіо Свобода


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]