Уроки історії. Сходження і падіння донецьких

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Після розпаду СССР в Україні залишився регіон, де переважала важка промисловість. Саме там відбувалися посиленя процеси русифікації та совєтизації, які залишили тривалий вплив на населення.

З моменту здобуття Незалежності, Україна стала на шлях перетворень, спрямованих на децентралізацію економіки, появу та посилення місцевих органів влади, місцевих лідерів та місцевого бізнесу.

Однак Донецька та Луганська області опинилися в унікальній ситуації, переживаючи ці зміни по-особливому.

У відео спробуємо заглибитися у історію формування донецьких кланів, дослідити фактори, що сприяли їхньому приходу до влади, та розгадати сутність феномену донецьких. Ми спробуємо глибше зрозуміти процеси, що формували регіон у цей вирішальний трансформаційний для України період.

Ведучий: Валентин Краснопьоров

Відео: Останній Капіталіст


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]