Історія приватизації в Україні: що пішло не так і, як треба правильно?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кінець 1980-х років. Східна Європа позбавляється промосковського ярма, в тому числі в економіці. Соціалістична економіка не витримала конкурентної боротьби з капіталізмом. В усіх країнах почалися економічні реформи. Один зі стрижнів реформи - приватизація. Провели її на початку 90-х років усі європейські постсоціалістичні країни. Деякі швидко і ефективно (Чехословаччина, Угорщина, Польща, Естонія та інші), деякі довго і боляче (Україна, Росія). 

Коли майже вся Східна Європа провела процес приватизації за 2-3 роки, Україна вагалася - чи треба та приватизація в принципі. Тим більше, що в суспільстві в той час домінували патерналістські настрої, а в парламенті мали більшість колишні комуністи.

Це відео зроблено на основі лекції партнера-засновника компанії Finpoint Сергія Будкіна «Приватизація в Україні: що було не так і як зробити так». Та частково профінансовано з пожертв, що були зібрані з лекції. У ролику також використані матеріали авторства Ігоря Ляшенка. Наприкінці 90-х - початку 2000-х років головний редактор "Української інвестиційної газети". 

Відео: Ціна Держави


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]