Збірна України по футболу, двічі влаштувавши камбек у стикових матчах, вийшла на Євро-2024! (розклад турніру)

|
Фото дня

Збірна України провела в стикових матчах відбіркового циклу два чудових других тайми і в результаті вчетверте поспіль візьме участь у фінальному турнірі ЄВРО.

Обидві зустрічі склалися для підопічних Сергія Реброва непросто, але в кожній з них з однаковим рахунком 2:1 вдалося в найважливіший момент домогтися вольових перемог, зазначає Uefa.com.

Ключовим стало відновлення після травми Віктора Циганкова. Навіть чудовий дальній удар найкращого бомбардира "стиків" Альберта Гвюдмюндссона, який відкрив рахунок у матчі, не завадив хавбеку "Жирони" стати одним із головних героїв фіналу шляху B. Ще до перерви Циганков встиг віддати гольовий пас, але з положення "поза грою".

Зате потім він разом з автором двох результативних передач Георгієм Судаковим став творцем перемоги. Крапку в матчі влучним ударом з лінії штрафного поставив Михайло Мудрик.

Мудрик - Судаков

Факт: У 20 останніх відбіркових матчах ЄВРО в України тільки дві поразки (В13 Н5).

Олександр Зінченко, півзахисник збірної України, в інтерв'ю UEFA.com:

"Це дивовижне відчуття. Я дуже щасливий, тому що це ще одна мрія, яка здійснилася. Велике спасибі нашим уболівальникам, вони чудово допомогли нам пережити ці важкі часи".

Хакон Арнар Харальдссон, півзахисник збірної Ісландії, в інтерв'ю UEFA.com:

"Це величезне розчарування для нас. Ми були так близькі до великого турніру. До фіналу залишалося всього 45 хвилин. Я не можу знайти відповідних слів, щоб висловити свої почуття. Це великий смуток".

• Група F: Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія

Повний розклад фінальної стадії ЄВРО-2024 (час початку матчів - центральноєвропейський +1 до київського)