Як працюють фейки: 7 вірусних постів у Facebook, на які ви могли повестится

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Попри те, що публікації у соцмережах нерідко вводять нас в оману, саме соцмережі стають одним із головних джерел інформації в сучасному світі. І навіть фейкові новини швидко збирають тисячі переглядів.

Деякі з них можуть бути по-справжньому небезпечними - як, приміром, поради, що стосуються здоров'я, зазначає BBC.

Із розвитком інтернету відрізнити, де правда, а де брехня, стає все складніше. Настільки, що компанія Facebook звернулася до незалежної благодійної організації Full Fact, яка провела фактчек постів, що активно поширюються в соцмережах, і дала свої рекомендації.

Російська служба BBC зібрала кілька яскравих прикладів вірусних публікацій у Facebook, яким, за даними дослідження Full Fact, довіряти не варто.

Кінь у вікні

У травні 2018 року британське видання Preston News Network оприлюднило пост з фотографією коня, що виглядає з вікна цегляного будинку.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]