Звільнений з російського полону танкіст Богдан Пантюшенко повернувся на фронт

|
Версия для печатиВерсия для печати

Військовослужбовець Збройних Сил України Богдан Пантюшенко, який провів майже 5 років у полоні бойовиків і був звільнений в рамках обміну в грудні 2019 року, повернувся на фронт.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Я вже деякий час знаходжусь у своєму підрозділі в Донецькій обл. Хочу поділитися своїми спостереженнями. В загальному, все непогано… Техніка, звичайно, не найновіші зразки, але справна і готова до застосування, проблем з боєкомплектом та паливно-мастильними матеріалами не спостерігаються, люди підготовлені", - повідомив Пантюшенко.

Серед проблем, які, на його думку, є зараз головними на передовій - відсутність патріотично-просвітницького виховання серед бійців та погана якість українського цифрового телевізійного мовлення поблизу лінії фронту.

"По телебаченню (Т2) найкраще показують центральні канали РФ та канали з окупованих територій. Українське ТБ можливо дивитись лише у ясну погоду. Якщо дощ чи сильний вітер - сигнал зникає. До речі, з мого досвіду, на окупованих територіях ситуація по ТБ така ж сама, і це велика ганьба для нашої держави, наслідки зрозумілі… Військовослужбовці, недостатньо орієнтуються в політичній ситуації в Україні та світі, отже не в змозі об'єктивно відрізнити своїх від ворогів", - написав Пантющенко.

Серед інших проблем військових він перерахував такі: проблеми з отриманням статусу учасника бойових дій, відпустками, виплатами, які потребують прямих і швидких рішень.

Богдан Пантюшенко був командир танка 1-ї окремої танкової бригади з позивним "Броня". Він потрапив у полон під час операції біля села Спартак, яке розташоване в районі Донецького аеропорту. В січні 2015 року танк Пантюшенка разом з іншими мав вийти до Путилівського мосту, закріпитися і забезпечити прохід саперів, які планували підірвати міст, по якому бойовики висувалися з Донецька.

В жовтні 2019 року Так званий суд "ДНР" засудив Пантющенка до 18 років позбавлення волі. 

29 грудня його та ще 75 людей було звільнено з полону та досталено в Київ в рамках "великого обміну".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]