За дев'ять місяців 2017 року в Україну завітало понад 11 мільйонів іноземців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Білоруси стали приїжджати частіше, а от росіяни - рідше. Самі українці найчастіше їздять до Польщі.

Кількість іноземців, що відвідують Україну, зростає. За дев'ять місяців 2017 року в Україну в'їхали 11,1 мільйона іноземних громадян, що на 6,9 відсотка більше за показник минулого року. Про це йдеться в даних Державної прикордонної служби України. 

Більше за інших в цьому році Україну відвідували громадяни Молдови - 3,4 мільйона осіб. Потік відвідувачів з Білорусії збільшився майже вдвічі - до 2,1 мільйона осіб з 1,3 мільйона за аналогічний період минулого року. Також зросла кількість відвідувачів з Туреччини (на 41 відсоток) та Ізраїлю (на 26 відсотків) - з обох країн до України за дев'ять місяців 2017 року прибули по два мільйони осіб.

А от кількість росіян, що відвідали в 2017 році Україну, навпаки, зменшилась - на 6,2 відсотка до 1,1 мільйона осіб, повідомляє Deutsche Welle. Також зменшилась кількість охочих відвідати Україну поляків (на 3,2 відсотка до 895 тисяч осіб) та угорців (на 6,5 відсотка до 881 тисячі осіб).

Самі ж українці найбільше відвідували Польщу - туди їздили 7,9 мільйона осіб, що становить 39 відсотків від загальної кількості українців, які перетнули кордон. Загалом у 2017 році кількість туристів з України зросла на 9,2 відсотка - до 20,3 мільйона.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]