Вісім з 24 заарештованих в Росії українських моряків визнали себе військовополоненими

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вісім з 24 заарештованих в Росії українських моряків визнали себе військовополоненими станом на понеділок, 17 грудня.

Про це на прес-конференції сказав голова групи адвокатів моряків Микола Полозов, — передають «Українські Новини».

Він зазначив, що на даний момент захисники змогли відвідати тільки 11 з 24 заарештованих моряків.

«8 з них вже заявили під протокол, що вважають себе військовополоненими і є такими», — заявив Полозов.

Він прогнозує, що до 1 січня 2019 року заяви про визнання себе військовополоненими зроблять і інші 13 моряків ВМС.

Керівник групи адвокатів підкреслює, що захист використовує виключно норми Женевської конвенції для юридичної допомоги заарештованим морякам.

Він також зазначив, що всього 82 російських адвоката виявили бажання захищати українських моряків. З них було відібрано 34 адвоката для формування адвокатської групи.

Полозов прогнозує, що в січні 2019 Росія прийме рішення про продовження слідства і арешту 24 українських моряків.

Він також упевнений, що російські силовики спробують налаштувати заарештованих українців один проти одного і будуть змушувати їх дати свідчення.

Як повідомлялося раніше, 25 листопада в районі Керченської протоки російські військові напали на українські кораблі і захопили бронекатера «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу», які здійснювали морський перехід з порту Одеса в порт Маріуполь — з Чорного в Азовське море. При захопленні отримали поранення троє українських військових. 27-28 листопада підконтрольний РФ суд анексованого Криму заарештував всіх українських моряків на два місяці. 30 листопада українських моряків вивезли до Москви.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]