Усі вакцини за Календарем є безоплатними для дітей та дорослих — Супрун

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вакцинація українців є питанням національної безпеки. Вакцини надійно захищають нашу країну від серйозних інфекцій, як від реального ворога. Зокрема тема імунізації часто стає предметом маніпуляцій, не тільки з боку антивакцинаторів, але й російського окупанта, що поширює брехню та міфи про вакцини, аби підірвати довіру людей до вакцинації.

Про це повыдомила Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Щоби інфекції не поширювалися, в країні не було спалахів хвороб та українці були у безпеці – рівень вакцинації населення має бути 95%. Для досягнення цього показника Міністерство охорони здоров'я України робить усе можливе, аби країна була забезпечена якісними та безпечними вакцинами, а отримати такий захист можна було безоплатно, - відзначила вона.

Усі вакцини ефективні, якісні та безпечні

Якість та ефективність вакцин, які закуповує для України за кошти держбюджету Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), підтверджена тривалим досвідом їх використання в різних країнах. Перед тим, як потрапити на ринок, вакцини проходять безліч тестів та в результаті отримують сертифікат якості. Водночас вакцини тестуються не лише на початку випуску. Вони проходять прекваліфікацію ВООЗ – постійний та точковий контроль їхньої якості однією з найавторитетніших організацій в галузі охорони здоров‘я.

Вакцини закуповуються у найкращих світових виробників

Франція, США, Індія, Болгарія, Бельгія та Республіка Корея – країни, де МОЗ України закуповує вакцини. Вони мають потужні виробництва, що відповідають найвищим стандартам якості.
Одним з найпотужніших виробників вакцин у світі сьогодні є Індія. Вакцини індійського виробництва рятують дітей від небезпечних захворювань у понад 140(!) країнах світу. У цього виробника ми закуповуємо вакцини проти дифтерії, правця і кашлюка.

Усі вакцини, необхідні для імунізації згідно з Календарем щеплень, в країні є

За кошти державного бюджету закуповуються вакцини, що входять до Національного календаря щеплень. Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

Переглянути список вакцин, які закуповує держава, і перевірити їхній залишок по регіонах можна тут https://goo.gl/ZtYKzo.

Іноді надходять скарги на відсутність у кабінетах щеплень вакцин конкретних торгових марок. Зазвичай вони не закуповуються за державний кошт, але можуть бути наявні на приватному ринку, який Міністерство не регулює.

Усі вакцини за Календарем є безоплатними для дітей та дорослих

Навіть якщо дитина пропустила щеплення за Календарем (https://goo.gl/YTJs8x), вона може надолужити його безоплатно. Дорослим роблять планові щеплення проти дифтерії та правця кожні 10 років. Такі щеплення в державних медзакладах також проводять безоплатно.

Якщо дорослі пропустили у дитинстві щеплення від кору, краснухи, паротиту, їх треба обов‘язково надолужити. Вакцини від цих хвороб є безоплатними для дітей і дорослих із груп ризику: медиків, освітян, студентів, військових, учасників Операції об‘єднаних сил (https://goo.gl/qRex6W).


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]