Слідство офіційно: «Боїнг» над Донбасом збили з «Бука» російської бригади

|
Версия для печатиВерсия для печати

Малайзійський «Боїнг» було збито над Донецькою областю в 2014 році зенітно-ракетним комплексом «Бук» із 53-ї бригади ППО ЗС РФ, що базується в російському місті Курськ.

Про це було оголошено на пресс-конференції міжнародної Спільної слідчої групи з розслідування збиття літака рейсу МН17.

Голова кримінального відділення національної поліції Нідерландів Вільберт Поллісен у своєму виступі заявив, що слідча група прийшла до висновку, що саме цей ЗРК «Бук» збігається за відмітними ознаками з тим, який збив малайзійський «Боїнг».

Зокрема, на тягачі, що перевозив бойову техніку, і на самому ЗРК частково вдалося розрізнити бортовий номер, а також позначку, яка вказує на центр ваги, яку наносять при перевезенні важких вантажів.

Також по відеокадрах вдалося встановити схожість між інформацією, наданою свідками.

«Ми дійшли висновку, що „Бук“ належав 53-й бригаді ППО ЗС РФ, що базується в російському місті Курськ», — сказав він.

Керівниця федеральної поліції Австралії Дженіфер Хурст розповіла, що літак був збитий ракетою серії 9М38.

Частину ракети, де розташовувався двигун ракети, знайшли на території України у вересні 2016 року.

«На оболонці було знайдено номер, який вказує на код виробника — підприємство розташоване в Московській області, рік виробництва — 1986, також вказаний серійний номер ракети», — сказала вона.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]