Серцево-судинні захворювання є причиною 67% смертей в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

У МОЗ заявляють, що у 80% випадків серцево-судинним захворюванням можна запобігти, змінивши спосіб життя

Серцево-судинні захворювання є причиною понад половини – 67% – усіх смертей в Україні, повідомляє Міністерство охорони здоров’я. У МОЗ наводять поради, як «врятувати серце»:

  • Кинути курити, бо куріння є однією із головних причин виникнення серцево-судинних захворювань. Через рік без куріння ризик серцевого нападу знижується вдвічі, у порівнянні з ризиками курця.
  • Бути активними, приділяти 1,5 години кардіонавантаженням щотижня.
  • Стежити за вагою і тим, що їсте. Надмірна вага підвищує ризик серцево-судинних захворювань. Їжа має бути здоровою і збалансованою: щодня овочі і фрукти, а от насичених жирів, солі і цукру варто уникати.
  • Відмовитись від алкоголю. Систематичне вживання алкоголю збільшує ризики серцево-судинних захворювань.
  • Читати етикетки на продуктах харчування і зважати не лише на термін придатності, а й на калорійність, жирність, вміст солі й цукру.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]