Понад половини внутрішніх переселенців з Донбасу не працевлаштовані

|
Версия для печатиВерсия для печати

Понад половини внутрішніх переселенців з Донбасу не працевлаштовані. Решта заробляє в середньому трохи більше 2000 гривень.

Такі підрахунки здійснили у Міжнародній організації з міграції, пише DW.COM.

Загалом 58 відсотків внутрішніх переселенців в Україні не працевлаштовані за станом на червень. Саме такі результати опитувань презентували в середу, 15 серпня, представники Міжнародної організації з міграції (МОМ), пишуть "Українські новини".

Згідно з даними проведеного дослідження, лише 42 відсотки опитаних працевлаштовані. Ще 11 відсотків активно шукають роботу й готові невдовзі розпочати працювати.

Найбільша кількість працевлаштованих переселенців спостерігається в Києві - 79 відсотків. Однак такий показник - характерний для загальної ситуації із зайнятістю населення, зазначають автори дослідження.

Крім того, згідно з результатами опитування, 29 відсотків опитаних переселенців шукають роботу три-чотири роки, 28 відсотків - до року, 11 відсотків - один-два роки, 10 відсотків - два-три роки, 7 відсотків - більше чотирьох років. З тих переселенців, які активно шукають роботу, 78 відсотків - жінки, 22 відсотки - чоловіки.

Результати опитування викрили й іншу проблему - низькі зарплати серед внутрішніх переселенців. За даними опитування, виявилося, що середня зарплата працевлаштованих осіб, що мають статус внутрішнього переселенця, - 2090 гривень. Цей показник становить трохи більше половини офіційної мінімальної заробітної плати в Україні.

31 відсоток опитаних переселенців відповіли, що їхній дохід становить 3-5 тисяч гривень, 23 відсотки - 1,5-3 тисячі гривень, 19 відсотків - 5-7 тисяч гривень, 14 відсотків - 7-11 тисяч гривень, 9 відсотків - понад 11 тисяч гривень, 4 відсотки - до 1,5 тисячі гривень. Найвищий середньомісячний дохід переселенців зафіксовано в Києві - 3 529 гривень.

Крім низьких заробітків, учасники опитування нарікають на такі негативні фактори як брак або нестача вакансій, дискримінація з боку роботодавця у зв'язку зі статусом внутрішнього переселенця або через вік.

Опитування МОМ проводилося протягом квітня-травня у співпраці з центром "Соціальні індикатори". Під час дослідження було опитано 2 406 переселенців в 300 територіальних одиницях.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]