Одеський віце-мер Вугельман в Борисполі отрмимав підозру від НАБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україну повернувся ще один фігурант розслідуваної НАБУ справи про надто дороге придбання одеською громадою адмінбудівлі заводу «Краяну» - віце-мер Павло Вугельман.

Як повідомила на своїй сторінці журналістка Наталя Седлецбка, Павло Вугельман прилетів до «Борисполя» рейсом з Тель-Авіва.

«Як і Труханова, прикордонники затримали Вугельмана, щоб передати співробітникам Антикорупційного бюро для офіційного вручення підозри», - зазначила журналістка.

Нагадаємо, сьогодні вранці міський голова Одеси Геннадій Труханов прилетів з Варшави до столичного аеропорту «Бориспіль», де відразу ж був затриманий співробітниками Держприкордонслужби і переданий співробітникам НАБУ, які вручили йому повідомлення про підозру в розкраданнях в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, вчора детективи НАБУ принесли на робоче місце Геннадія Труханова, де він був відсутній півтора місяця, повідомлення про підозру в розкраданнях в особливо великих розмірах.

Також про підозру повідомили ще трьом представникам команди Труханова.

Меру Одеси і трьом посадовцям повідомлено про підозру. Ще трьох затримано

Крім того, за інформацією відомства, 13 лютого в ході проведення слідчих дій в рамках тієї ж кримінальної виробництва були затримані ще три людини - заступник директора департаменту по комунальній власності - начальник управління орендних відносин та відчуження Володимир Радіонов і два керівника приватної компанії.

Підозрюваним став і підприємець, який оцінив адмінбудівлю «Краян» в 185 млн грн. Йому повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 5 ст. 191 і ст. 365-2 КК України (розкрадання власності в особливо великих розмірах і зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги).

«Всі ці громадяни, на думку слідства, причетні до схеми по заподіянню збитків місцевому бюджету Одеси. У вересні 2016 року Одеська міськрада придбала будівлю, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП Завод «Краян», за 185 млн грн. Продавцем стала приватна структура, яка на початку 2016 роки сама купила цей комплекс на аукціоні, організованому ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн. Отримані від міської влади кошти фірма-продавець намагалася перерахувати компанії з ознаками фіктивності, керівник якої зараз перебуває в зоні АТО.

Детективи НАБУ і прокурори САП запобігли цій спробі легалізації і добилися арешту рахунків приватної компанії-продавця. З тих пір постійно робляться спроби зняття арешту з рахунків, в тому числі шляхом раптової зміни вартості договору», - наголошується в заяві НАБУ.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:18
Першого заступника директора НАБУ відсторонили через розслідування можливого витоку інформації
12:06
Об "небесну сотню" витерли ноги: суд закрив провадження щодо 4 начальників "Беркуту" та ексчиновника МВС через закінчення строків давності. Це диверсія
11:50
Dragon Capital заявив про тиск на бізнес з боку БЕБ (тобто, ОП)
10:00
Китай і Бразилія опублікували спільне комюніке: підтримують "мирну конференцію" щодо України лише за участю рф
09:01
Глава Нацполу Іван Вигівський живе у будинку подруги, а сестра торгує пальним із фігурантами справ поліції. Він без проблем пройшовт"спецперевірку" СБУ (ВІДЕО)
08:10
Перша група пілотів з України закінчила навчання в США на F-16
08:04
Ворог втратив майже півмільона особового складу
20:00
У п'ятницю в Україні вдень +21-26°С, без опадів
18:03
Юрій Ніколов: Криза, яка є для нас можливістю змінити країну
17:51
Игровая зависимость: симптомы и профилактика

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]