Майже третина жителів підконтрольного Україні Донбасу почуваються незахищеними в своїх правах

|
Версия для печатиВерсия для печати

На підконтрольній території України в Донецькій і Луганській області третина жителів відчуває проблеми з захистом своїх прав.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" у липні 2017 року, повідомляє Українська правда.

В Луганській області так вважають 32% опитаних, а в Донецькій 38%.

Разом з тим 55% респондентів у Луганській області заявили, що не відчувають проблем з захистом своїх прав. Людей з такою ж позицією в Донецькій області - 43%.

На запитання, "якщо респонденти відчувають такі проблеми, то яких саме прав це стосується перш за все", опитані в Луганській області назвали економічні права (44%), права на соціальний захист (34%) та права на безпеку та захист з боку держави (12% )

У той же час жителі Донецької області вказали ці ж проблеми: обмеження економічних прав (35%), право на соціальну захищеність (15%) і право на безпеку і захист з боку держави (9%). При цьому кожен четвертий житель Луганської області і кожен третій в Донецькій області не змогли відповісти на це питання.

38% жителів Луганської області, 44% - Донецької області вважають, що миру на Донбасі слід досягати за всяку ціну і погоджуватися на будь-які компроміси.

Не на всі компроміси згодні 34% респондентів в Луганській області і 39% - в Донецькій.

Досягнення миру на Донбасі з позиції сили можливим вважають 7% опитаних у Луганській і 12% в Донецькій області.
Разом з тим, відповідаючи на питання, які рішення слід прийняти, щоб на Донбасі встановився мир, респонденти переважно висловилися за те, що таким рішенням буде успішне відновлення нормального життя на територіях Донбасу, підконтрольних Україні. Так вважають 42% жителів Луганської області та 35% - Донецької області.

Опитування було проведено на підконтрольній Україні території із залученням мережі фірми "Ukrainian Sociology service" 1-11 липня 2017 року в Донецькій області і 8-26 липня - в Луганській. У кожному з регіонів опитано по 500 респондентів.

Похибка вибірки становить 4,6%.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]