Міносвіти пропонує стандарт володіння українською мовою для іноземців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство освіти та науки розробило державний стандарт володіння українською мовою для іноземців.

Проект стандарту опубліковани на сайті Міністерства для громадського обговорення.

Завдяки цьому стандарту іноземні громадяни або особи без громадянства, незалежно від того, де вони вивчали українську мову, за якими програмами і планами, зможуть підтвердити свій рівень володіння українською як іноземною під час сертифікаційного іспиту в Україні й в українських установах за кордоном і здобути відповідний сертифікат.

Після затвердження він стане основою для організації і проведення сертифікаційного іспиту й підставою для введення документа єдиного зразка - сертифіката, що буде свідчити про рівень володіння українською мовою.

Зазначається, що такий стандарт свідчить про проєвропейський напрямок української освітньої і мовної політики, прагненні України до вступу в Асоціацію укладачів мовних тестів (Association of Language Testers in Europe / ALTE) і можливості визнання українських мовних сертифікатів у ЄС і в усьому світі.

Пропонується визначити 6 рівнів володіння українською мовою: початковий (А1), базовий (А2), рубіжний (В1), середній (В2), високий (З1) і вільний (З2).

До кожного рівня додається чіткий перелік комунікативних умінь і навичок за всіма видами мовної діяльності (слухання, читання, письмо, розмова), які докладно описані відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]