Ліга Чемпіонів: "Динамо" програло "Барселоні" ні разу не вціливши у ворота суперника

|

Кріштіану Роналду знову блиснув на "Олд Траффорд", "Челсі" і "Баварія" здобули розгромні перемоги, а "Зеніт" вдома поступився "Ювентусу", пропустивши в самій кінцівці.

Група E

"Барселона" - "Динамо" Київ 1: 0

Володіючи перевагою на "Камп Ноу", каталонці зуміли забити київським "Динамо" всього один м'яч. Це досвідчений Жерар Піке на 36-й хвилині пробив Георгія Бущана з передачі Жорді Альби. Кияни за весь матч не завдали жодного удару по воротах Марк-Андре тер стегон. "Барса" набрала перші очки в поточному розіграші.

Факт : У віці 34 років і 260 днів Піке став найстаршим автором гола "Барселони" в Лізі чемпіонів.

"Бенфіка" - "Баварія" 0: 4

Перший тайм видався небагатим на події - можна згадати хіба що гол Роберта Левандовскі, який був скасований через гру рукою. Але в останні 20 хвилин зустрічі "Баварія" влаштувала в Лісабоні справжнє шоу. Лерой Сані зробив дубль і асистував Левандовскі, а ще один м'яч у свої ворота забив Евертон.

Факт : "Баварія" забиває в 25 матчах Ліги чемпіонів поспіль.

Група F

"Янг Бойз" - "Вільяреал" 1: 4

Команда Уная Емері не стала відкладати справу в довгий ящик, повівши в рахунку вже на шостій хвилині після удару Йеремі Піно. Через десять хвилин перевага гостей подвоїв Жерар Морено. На 77-й хвилині Мешак Еліа подарував господарям надію, але в підсумку все закінчилося розгромом. В самому кінці зустрічі відзначилися вийшли на заміну Альберто Морено і Саму Чуквуезе.

Факт : Перша перемога "Вільяреала" на груповому етапі Ліги чемпіонів з 2008 року, коли команда розгромила "Ольборг" з рахунком 6: 3.

"Манчестер Юнайтед" - "Аталанта" 3: 2

Манкуніанці вважалися фаворитами, але до 29-й хвилині вони вже поступалися з різницею в два м'ячі. Рахунок відкрив Маріо Пашаліч, а потім відзначився Меріх Демірал. Після перерви по голу забили Маркус Решфорд і Гаррі Магуайр, а переможний м'яч на свій рахунок записав кращий бомбардир в історії турніру Кріштіану Роналду. Відзначимо і Бруну Фернандеша, який зробив дві результативні передачі.

Факт : "МЮ" раніше ніколи не поступався до перерви домашнього матчу Ліги чемпіонів з різницею в два м'ячі.

Група G

"Зальцбург" - "Вольфсбург" 3: 1

"Зальцбург" закріпився в статусі лідера групи, впевнено перемігши вдома "Вольфсбург". Рахунок був відкритий вже на третій хвилині, коли свій третій гол на груповому етапі забив Карім Адейемі. Гості швидко відновили статус-кво зусиллями Лукаса Нмечі, який здорово пробив з "другого поверху". У другому таймі дубль оформив Ноа Окафор, на що відповіді у "вовків" не знайшлося.

Факт : "Зальцбург" не знає поразок у 25 матчах поспіль на всіх фронтах, 22 з яких клуб виграв.

"Лілль" - "Севілья" 0: 0

"Лілль" звів до нічиєї другий домашній матч на груповому етапі. На початку поєдинку андалузцев цілком могли вивести вперед Сусо і Рафа Світ, після удару якого м'яч зі "стрічки" виніс Тьягу Джало. Пізніше воротар "Севільї" Яссін Буну виграв очну дуель у Ренату Саншеша. В результаті "Севілья", ще не забивав в цій Лізі чемпіонів з гри, залишилася на другому місці в групі G.

Факт : "Лілль» не виграє вдома в Лізі чемпіонів з осені 2006 року, коли обіграв в третьому турі групового етапу афінський АЕК з рахунком 3: 1. Статистика клубу з тих пір: шість нічиїх і шість поразок.

Група H

"Челсі" - "Мальме" 4: 0

Чинний чемпіон не зазнав проблем у домашньому поєдинку з "Мальме". На дев'ятій хвилині відзначився датський захисник Андреас Крістенсен, а в середині тайму рахунок з пенальті подвоїв Жоржина. Правда, який заробив цей 11-метровий Ромелу Лукаку був тут же замінений через травму. До перерви поле був змушений покинути і Тімо Вернер. У другому таймі Кай Хаверц довів рахунок до великого, а потім Жоржина реалізував ще один пенальті.

Факт : "Челсі" виграв чотири останні домашні матчі Ліги чемпіонів, не пропустивши в них жодного м'яча.

"Зеніт" - "Ювентус" 0: 1

У першому таймі у "старої синьйори" двічі схибив Федеріко К'єза, а найвигідніший момент випав на долю Клаудина, з ударом якого впорався Войцех Щенсни. Коли здавалося, що нічиєї вже не уникнути, Маттіа Маттіа Де Шильйо зробив шикарний простріл з лівого флангу, а Деян Кулусевскі головою увігнав м'яч у сітку. "Ювентус" як і раніше йде без втрат.

Факт : "Юве" виграв представників Росії вісім з дев'яти матчів. Винятком стала нічия з "Зенітом" (0: 0) на груповому етапі ЛЧ-2008/09.