Китай почав вводити обмеження щодо банківських операцій в КНДР

|
Версия для печатиВерсия для печати

Китайські державні банки почали призупиняти операції за рахунками клієнтів з КНДР.

Про це повідомляє South China Morning Post з посиланням на обізнані джерела, передає Тиждень.ua.

Так, за інформацією видання, філії щонайменше трьох великих фінансових організацій - Банку Китаю, Китайського будівельного банку і Сільськогосподарського банку Китаю заборонили відкривати рахунки північнокорейським громадянам.

При цьому уже відкриті рахунки банки не заморозили, а лише дозволили з них знімати готівкові кошти, заборонивши зарахування і перекази коштів.

Відповідні обмеження щодо банківських операцій вже почали діяти в провінції Ляолін - регіоні, що межує з Північною Кореєю, який веде найбільш активну торгівлю з цією країною.

Також у виданні наголошується, що такі заходи щодо КНДР спрямовані на те, щоб допомогти великим китайським банкам уникнути санкцій США і інших країн, які засуджують політику Пхеньяна.

Як повідомлялось, президент США Дональд Трамп і прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей провели телефонні переговори, присвячені проблемі ракетної і ядерної програм КНДР, погодившись, що ключову роль у тиску на Пхеньян повинен грати Китай.

КНР залишається основним торговельним і політичним партнером КНДР. Зокрема, до 2013 року саме Китай був основним офіційним постачальником нафти для Північної Кореї. У 2014 році Китай офіційно припинив експорт вуглеводнів у КНДР, однак, як вважає Японія, Пекін продовжує поставляти нафту північнокорейському режиму, не надаючи цьому розголос. У серпні 2017 року Китай ввів заборону на імпорт вугілля, залізної руди, свинцю і морепродуктів з КНДР.

Нагадаємо, помічники президента США Дональда Трампа почали готувати проект санкцій щодо Китаю через ситуацію з КНДР. Також США домовилися з Японією впливати на Китай і Росію для тиску на Північну Корею.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

11:22
Роботодавці зобов’язані вручати повістки, організовувати прибуття працівників до ТЦК та інформувати про тих, хто відмовився від їх отримання чи звільнився - Кабмін
10:15
Politico: ЄС прагне почати переговори з Україною про вступ у червні
10:02
Ціна президентства Зеленського: система державного управління практично не працює
09:06
Глава МЗС ФРН Бербок прибула до Києва
08:00
Термін дії висновку ВЛК щодо придатності до військової служби становить 1 рік - постанова Кабміну
20:00
У вівторок дощитиме у Карпатах і на північному сході України
19:05
Фахівці показали, як виглядала Десятинна церква - перший освячений храм у Київській Русі
18:03
Заволодіння майном аеропорту "Одеса": НАБУ завершило слідство у справі Кауфмана і Боруховича
17:45
Представники ТЦК вручатимуть повістки цілодобово - Кабмін
17:35
Нові правила проходження ВЛК: що змінилося

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]