Global Teacher Prize Ukraine: оголосили фіналістів премії для вчителів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Журі обрало десятку найкращих вчителів з 50-ти напівфіналістів українського етапу всесвітньовідомої премії.

У Львові оголосили десять фіналістів премії для вчителів України, повідомляє BBC.

Ними стали викладачка англійської мови Наталія Голоднюк, вчителі української мови та літератури Олеся Браташ, Юрій Гайдученко, інформатики Олександр Черкас та Олександр Жук, хімік Олександр Лисич, географ Богдан Портяний, вчителька зарубіжної літератури Наталія Рудніцька, викладачка мистецтва Людмила Боднарюк, а також Світлана Стельмах.

Переможця всеукраїнської премії оголосять 6 жовтня. Найкращий вчитель отримає приз у розмірі 250 тисяч гривень та поїздку на Global Education & Skills Forum 2019 у Дубаї.

Десятку обрали із 50 напівфіналістів, список яких оголосили в середині серпня. Анкети учасники надсилали з квітня до середини липня.

Взяти участь у конкурсі могли вчителі шкіл будь-якого типу та форми власності. На сайті премії зазначено, що шукають вчителя, який "мріє, надихає та змінює".

Згідно із критеріями відбору, найкращий учитель країни повинен мати учнів, які досягли помітних успіхів у навчанні, застосовує інноваційні освітні практики і "виховує громадян світу на загальнолюдських принципах".

Global Teacher Prize Ukraine - щорічна національна премія для вчителів, які є рушіями освітянських змін. Премія має відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні, йдеться на сайті премії.

Національну премію засновано в 2017 році громадською спілкою "Освіторія", що підписала меморандум із фондом Varkey GEMS Foundation, засновниками всесвітньої премії для видатних вчителів Global Teacher Prize.

Людмила Боднарюк, #урокгармонії
Мистецтво, Музичне мистецтво, Художня культура;
Виноградів, Закарпатська область; Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8

Олеся Браташ, #урокгідності
Українська мова і література;
Добротвір, Львівська область; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Добротвора

Юрій Гайдученко, #уроккреативності
Зарубіжна література, Українська мова і література;
Київ; НВК «Новопечерська школа»

Наталія Голоднюк, #урокмотивації
Англійська мова;
Сміла, Черкаська область; Навчально-виховний комплекс «ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів — колегіум»

Олександр Жук #урокінклюзії
Інформатика, Інклюзія;
Запоріжжя; Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело»

Олександр Лисич, #уроксистемності
Хімія;
с. Чорнотичі, Сосницький район, Чернігівська область; Чорнотицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Богдан Портяний, #урокпошуку
Географія, Правознавство;
Горішні Плавні, Полтавська область; Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. Бугаєвської

Наталія Рудніцька, #урокнебайдужості
Зарубіжна література, Українська мова;
Кам’янець-Подільський, Хмельницька область; Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа №17

Світлана Стельмах, #уроксміливості
Херсон; Херсонський академічний ліцей імені О. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

Олександр Черкас, #уроквідданості
Інформатика, Українська мова і література;
Київ; Середня загальноосвітня школа № 54

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]