Генасамблея ООН підтримала резолюцію щодо мілітаризації Криму

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Генеральна асамблея ООН на засіданні 7 грудня підтримала проєкт посиленої резолюції України про проблему мілітаризації Криму Росією.

Як заявили в постійному представництві України в ООН, головна мета резолюції – забезпечити виведення російських військових із анексованого Криму, передає Радіо Свобода.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця Сергій Кислиця опублікував результати голосування: проти української резолюції проголосували 17 країн, у тому числі Росія. «За» ухвалення документа висловилися 63 країни, ще 62 – утрималися.

Так, проти проєкту резолюції голосувала Росія, Вірменія, Білорусь, Камбоджа, Китай, Куба, Північна Корея, Іран, Киргизстан, Лаос, М’янма, Нікарагуа, Сербія, Судан, Сирія, Венесуела, Зімбабве.

3 грудня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар виступила на віртуальному заході Генасамблеї ООН про мілітаризацію Криму. Вона, зокрема, звернула увагу учасників на актуальну ситуацію з безпекою в Азово-Чорноморському регіоні й «істотні загрози внаслідок зростаючої військової присутності Росії як держави-окупанта на Кримському півострові».

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові і в акваторії Чорного моря, а також завозить військову техніку, зокрема, системи протиповітряної оборони. 

Ухвалення посиленої резолюції щодо мілітаризації Росією Криму дозволить чинити ще більший правовий тиск на Москву, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Ухвалення резолюції свідчить про те, що мілітаризація Криму, яка здійснюється Росією як державою-окупантом, залишається в центрі уваги міжнародної спільноти, яка розглядає перетворення Криму на величезну військову базу як пряму загрозу безпеці й стабільності в регіоні», – йдеться в заяві Кулеби.

За словами міністра закордонних справ України, в резолюції вкотре вказано, що «окупація Криму Росією – незаконна». Ухвалення посиленої резолюції щодо мілітаризації Росією Криму дозволить чинити ще більший правовий тиск на Москву, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Ухвалення резолюції свідчить про те, що мілітаризація Криму, яка здійснюється Росією як державою-окупантом, залишається в центрі уваги міжнародної спільноти, яка розглядає перетворення Криму на величезну військову базу як пряму загрозу безпеці й стабільності в регіоні», – йдеться в заяві Кулеби.

За словами міністра закордонних справ України, в резолюції вкотре вказано, що «окупація Криму Росією – незаконна».

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]