ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Євросоюз ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії, до якого увійшли 106 фізичних та 88 юридичних осіб.

Про це йдеться у пресрелізі Ради ЄС.

"Через два роки після повномасштабного вторгнення та агресивної війни проти України ЄС ухвалює 13-й пакет індивідуальних та економічних санкцій. Рада ЄС ухвалила сьогодні - у зв'язку з другою річницею початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну - 13-й пакет обмежувальних заходів проти режиму Путіна, тих, хто несе відповідальність за продовження його незаконної, неспровокованої та невиправданої агресивної війни та тих, хто її суттєво підтримує", - йдеться у повідомленні.

Високий представник Європейського Союзу із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель заявив, що в міру того, як ми наближаємося до сумної позначки у два роки з того часу, як Володимир Путін розпочав повномасштабне вторгнення в Україну, Європейський Союз продовжує чинити тиск на Росію.

"Сьогодні ми ще більше посилюємо обмежувальні заходи щодо російського військового та оборонного сектору, націлюючись на нові підприємства в третіх країнах, які постачають обладнання, а також тих, хто несе відповідальність за незаконну депортацію та військове перевиховання українських дітей.

Ми, як і раніше, єдині в нашої рішучості підірвати військову машину Росії та допомогти Україні виграти її законну боротьбу за самооборону та відновити свою незалежність, територіальну цілісність та суверенітет", - наголосив Боррель.

Які обмеження запровадив Євросоюз проти РФ

До 13-го пакета увійшли 106 фізичних і 88 юридичних осіб.

Ці індивідуальні санкції спрямовані насамперед проти військового та оборонного секторів та пов'язаних з ними осіб, включно з тими, хто причетний до постачання озброєнь із КНДР до Росії.

Також санкції стосуються представників судової влади, політиків та осіб, відповідальних за незаконну депортацію та військове перевиховання українських дітей.

Загалом у санкційному списку Євросоюзу тепер понад 2000 фізичних та юридичних осіб. Їхні активи на території Євросоюзу заморожуються, а громадянам та компаніям із ЄС заборонено надавати їм кошти.

На фізичних осіб також поширюється заборона поїздки, яка не дозволяє їм в'їжджати на територію ЄС або прямувати через неї транзитом.

Крім того, на 27 компаній додатково поширюються посилені експортні обмеження щодо товарів і технологій подвійного призначення, а також товарів і технологій, які можуть сприяти розвитку російського оборонного сектору.

Деякі з цих юридичних осіб знаходяться у третіх країнах (Індія, Шрі-Ланка, Китай, Сербія, Казахстан, Таїланд та Туреччина), вони залучені в обхід торговельних обмежень. Інші є російськими юрособами, які беруть участь у розробці, виробництві та поставках електронних компонентів для військово-промислового комплексу Росії.

Крім того, розширюється список заборонених товарів, які можуть сприяти технологічному розвитку російського сектора оборони та безпеки, до нього додані компоненти для розроблення та виробництва безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Також ЄС запровадив додаткові обмеження на експорт товарів, які сприяють розвитку російського промислового потенціалу, таких як електричні трансформатори.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]