США скасували санкції щодо російської нафти на танкерах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сполучені Штати на 30 днів скасували санкційні обмеження на купівлю російської нафти та нафтопродуктів, які транспортуються танкерами в морі.

Про це повідомили Міністерство фінансів США, Міністр фінансів США Скотт Бессент.

"Щоб збільшити глобальний обсяг існуючих поставок, Міністерство фінансів США надає тимчасовий дозвіл країнам на придбання російської нафти, яка наразі застрягла в морі. Цей обмежений короткостроковий захід застосовується лише до нафти, яка вже перебуває в дорозі, і не принесе значної фінансової вигоди російському уряду", - сказав Бессент.

Згідно з тексом ліцензії, Мінфін США дозволяє доставку та продаж російської нафти і нафтопродуктів, завантажених на судна станом на 12 березня. Ліцензія діятиме до опівночі 11 квітня за вашингтонським часом.

... Американські та ізраїльські удари по Ірану, а також дії Тегерана у відповідь паралізували судноплавство через Ормузьку протоку, що спричинило найбільший в історії збій постачання нафти

5 березня уряд США дозволив Індії протягом 30 днів купувати російську нафту, яка застрягла в морі.

12 березня понад 30 країн-членів Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) ухвалили рішення про вивільнення 400 млн барелів нафти зі стратегічного резерву для стримування цін.

Президент США Дональд Трамп також доручив Міжнародній фінансовій корпорації розвитку (DFC) надати гарантії та страхування політичних ризиків для морської торгівлі в Перській затоці.

Зображення вгорі: Іран спалив два танкери, Трамп заявив про перемогу США

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Новини партнерів

Реклама

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]