Зеленський оголосив режим тиші з 6 травня та чекає дзеркальних дій від Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна не отримувала офіційних сигналів від Росії щодо припинення бойових дій, попри заяви в соцмережах. Незважаючи на це, Київ оголошує режим тиші з 6 травня та закликає Москву перейти від риторики до реальних кроків.

 

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у Телеграмі.

«На сьогодні не було жодного офіційного звернення до України щодо модальності припинення бойових дій, про яке заявляється в російських соціальних мережах», - заявив він.

Глава держави наголосив, що Україна вважає, що людське життя є незрівнянно більшою цінністю, «ніж «празднованіє» будь-якої річниці».

«У зв’язку з чим оголошуємо про режим тиші, починаючи з 00:00 у ніч із 5 на 6 травня», - поінформував він.

За словами Зеленського, до цього моменту є достатньо часу, аби забезпечити настання тиші.

«Будемо діяти дзеркально, починаючи зі вказаного моменту. Настав час російським керманичам робити реальні кроки для завершення їхньої війни, якщо вже російське міністерство оборони вважає, що не проведе парад у Москві без доброї волі України», - додав Зеленський.

... 29 квітня Володимир Путін під час телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом заявив про готовність Росії оголосити перемир’я на 9 травня.

4 травня Міністерство оборони Росії оголосило про те, що воно назвало «перемир'ям на честь святкування Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні», яке діятиме з 8 по 9 травня.

Президент Володимир Зеленський стосовно ініціативи припинити вогонь 9 травня заявив, що відповідна розмова відбувалася між американською та російською сторонами. З українською владою з цього приводу діалогу не було.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Новини партнерів

Реклама

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]