Все що треба знати про дієвість слідства СБУ: Павло Фукс повернув собі арештовані будинок і землю вартістю 213 мільйонів
Бізнесмен Павло Фукс, проти якого Рада національної безпеки і оборони (РНБО) запровадила санкції у червні 2021 року, добився скасування арешту будинку та земельних ділянок у смт. Козин (Київська область).
Про це зазначає Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) з посиланням на ухвалу Київського апеляційного суду. Імена колегії суддів в реєстрі не розкриваються, але за інформацією АРМА однією з них була Ольга Юрдига.
В травні 2023 року Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру Фуксу, звинувативши того в масштабних фінансових махінаціях зі стратегічними державними підприємствами та систематичному ухиленні від сплати податків. За версією правоохоронців з 2018 року він незаконно заволодів активами українських компаній на понад 100 млрд грн.
В межах кримінального провадження було накладено арешт на корпоративні права та рахунки 101 задіяної у протиправній діяльності компанії, права вимоги за понад 1600 викупленими кредитами, понад 240 об'єктів нерухомості і транспортних засобів учасників схеми. Частину арештованих активів передали в управління АРМА. Зокрема, будинок (площа 2458 кв. м) та земельні ділянки в смт. Козин.
Починаючи з вересня 2025 року різні суди почали скасовуватися ухвали про арешт і передачу в управління АРМА маєтку і землі Фукса. Один з них – Шевченківський районний суд Києва.
А 14 січня 2026 року ухвалою вже згаданого Київського апеляційного суду були скасовані арешт і управління будинку та земельних ділянок, про що просив Офіс Генерального прокурора. Інформація про оскарження цього рішення у вищій інстанції в судовому реєстрі відсутня.
Будинок Павла Фукса. Фото: АРМА
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У вівторок сухо буде лише на сході України
- 19:04
- НАЗК виявило у декларації поліцейського Сергія Балашова незадеклароване майно на 30 млн грн. Поліція Полтавщини корумпована тотально, нею керував сам Вигівський
- 18:06
- Кожен другий наземний робот ЗСУ воює в 3-му АК
- 17:17
- Вибухи лунають у Белгородській області РФ: ймовірне влучання в склад боєприпасів
- 17:03
- Уряд посилить відповідальність за систематичні порушення ПДР
- 16:13
- "Вероніка Феншуй" радила Єрмаку, в яку саме дату призначити Татарова в ОП
- 15:49
- Ексголова ВС Князєв пішов на угоду: 5 років тюрми з конфіскацією та понад $1 млн для ЗСУ
- 14:58
- Конфлікт щодо підрозділу "Героїв УПА": Туск закликав Навроцького та Зеленського до відвертої розмови
- 13:06
- Ексзакупівельника Міноборони Богдана Хмельницького судитимуть за 300 тисяч непридатних рукавиць для ЗСУ
- 12:20
- У Криму український безпілотник зупинив рух всіх пасажирських поїздів







