Український експорт агропромислової продукції поступово зростає

|
Версия для печатиВерсия для печати

 В серпні 2023 року Україні вдалося експортувати  4,3 млн т продукції АПК, що на 16% більше аналогічного показника попереднього місяця.

Про це повідомляє  проєкт Ціна держави.

Обов’язково потрібно врахувати, що, як і зазвичай, не вся продукція встигла фізично перетнути кордон, оскільки значна кількість транспорту ще стоїть в чергах на виїзд, і в серпні ця тенденція стала більш відчутною.

Структура експорту продукції в серпні 2023 року:

  • зернові культури: 2,3 млн т (пшениця - 52%, кукурудза - 39%, ячмінь - 9%). Зростання до показника минулого місяця: +2%;
  • олійні культури – 755,4 тис. т (ріпак – 94%, соєві боби – 4% та насіння соняшника – 1%). Зростання: в 2,3 рази.
  • рослинні олії – 548,9 тис. т (соняшникова олія - 81%, ріпакова – 17% та соєва - 2%). Зростання: 0%.
  • макуха після вилучення рослинних олій – 367,3 тис. т (соняшникова - 98%, соєва - 2%). Зростання: 15%.

Наступний місяць є важливим щодо визначення подальших тенденцій в українському експорті, бо 15 вересня 2023 року має припинити дію введена заборона на експорт в сусідні країни 4-х ключових позицій. 

«Аргумент»


В тему: 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]