Травень завершиться дощами і грозами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Найближчими днями в Україні утримається тепла і дощова погода, в останній день травня переважно без опадів.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У суботу та неділю, 29-30 травня, в Україні, крім більшості західних областей, короткочасні дощі, 29 травня в південній частині з грозами; 31 травня переважно без опадів, лише на заході та сході країни місцями короткочасний дощ.

Температура в Україні вночі 4-11°; вдень 11-18°, 30 травня на крайньому заході, 31 травня в Україні 15-22°.

Вітер північно-західний, 7-12 м/с, 29 травня вдень в більшості областей Правобережжя пориви 15-20 м/с.

У Києві 29-30 травня короткочасні дощі, вночі 8-10°, вдень до +16°, вітер північно-західний, 5-12 м/с.

31 травня у столиці без опадів, вночі 10-12°, вдень до +20°, вітер північно-західний, 5-10 м/с.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Новини партнерів

Реклама

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]