Сирський покінчав адекватних комбригів у безтолкових контратаках, а тепер каже про проблему СЗЧ - Герой України, полковник Кащенко
Полковник ЗСУ та Герой України Дмитро Кащенко не розуміє, чому у Силах оборони досі не борються із нелюдським ставленням.
Про це він заявив у Фейсбуці.
"Якщо Головнокомандувач говорить про нелюдське ставлення, то що саме він має на увазі і чому з цим досі не борються? Якщо Головнокомандувач говорить про жорсткі покарання, то за які саме жорсткі покарання, окрім переведення до штурмових підрозділів?
Це наміри чи вже є чіткі рішення, яким передували попередній збір інформації про проблему СЗЧ, її всебічний аналіз із долученням саме профільних спеціалістів (психологів, юристів)? А далі вже складання чіткого плану і його реалізація. А тут поки незрозуміло, з чим вирішувати проблему: із СЗЧ чи жорсткістю покарання. Чи сам Головнокомандувач розбирався з проблемою СЗЧ?" - прокоментував він заяву Сирського про проблеми СЗЧ.
"Бо поки виходить, що покінчав адекватних генералів та комбригів, стер все, що можна, у безтолкових контратаках — починаючи від вмотивованого особового складу до закордонної техніки, максимально демотивував підлеглих від солдата до генерала, а потім сів і давиш умняка, що потрібно", - додав Кащенко.
Раніше головнокомандувач Олександр Сирський заявив, що проти посилення покарання за СЗЧ.
Він зазначив, що основною причиною СЗЧ є небажання проходити службу, побоювання за своє життя. На думку Головнокомандувача ЗСУ, щоб не було проблем з мобілізацією, потрібно, щоб представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) ставилися до мобілізованих "по-людськи".
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У середу дощі в Україні не йтимуть лише на сході
- 19:04
- Шабунін: За оприлюднення доказів корупції саджатимуть у в’язницю
- 19:03
- Як прибрати постакне: сучасні засоби та робочі інгредієнти
- 18:07
- Солдат Олександр Москалюк - Зеленському: Я не вірю Вам, але вірю чесним патріотам
- 17:11
- Китай будує найбільший у світі шлюз на Янцзи за $11 млрд
- 16:09
- Державна зрада: суд дав 15 років ексзаступнику начальника відділу ЦСО «А» СБУ в Донецькій області Іноземцеву
- 15:50
- Рада знизила з 18% до 5% податок для осіб, які здають в оренду нерухомість
- 14:59
- Сьогодні Трамп у 37-й раз пообіцяв, що США ось-ось укладуть угоду з Іраном
- 13:15
- У РФ судять власника «Полтавабудцентру» Амірханяна за допомогу СБУ у ліквідації Іллі Киви
- 12:02
- Адвокат Кіпермана, який підкупав прокурорів САП за $200 тис., сяде на 4,5 роки







