СБУ знищила документи про держтаємницю заступниці генпрокурора Вдовиченко, брат якої служить у прокуратурі РФ - ЦПК
Служба безпеки України знищила анкету, яку у 2019 році заповнювала перша заступниця генпрокурора Марія Вдовиченко для продовження доступу до державної таємниці. Через це тепер "не має можливості" перевірити наявність у неї родичів-громадян країни-агресора.
Про це повідомив Центр протидії корупції.
Про це стало відомо з відповіді СБУ на звернення народної депутатки Анастасії Радіної.
Як з'ясувалося, анкету, яку Вдовиченко заповнювала у 2019 році для продовження допуску до державної таємниці (де обов'язково вказуються відомості про близьких родичів), спецслужба нібито ліквідувала на початку повномасштабного вторгнення РФ.
Саме тому в Службі не можуть перевірити, чи не збрехала Вдовиченко, а тому "не бачать підстав" для скасування її доступу до держтаємниці.


На цю тему:
- ЦПК вимагає в голови СБУ перевірити заступницю генпрокурора Марію Вдовиченко
- СБУ відмовилася перевіряти допуск до держтаємниці заступниці генпрокурора Вдовиченко, брат якої працює в прокуратурі РФ — ЦПК
- ОГП відкрив справу на брата та батька замгенпрокурора Вдовиченко, яка має допуск до найсекретнішої інформації. А як же ж спецперевірка СБУ?.. Це розвал системи безпеки
- Російські впливи на Генпрокуратуру України та тиск на НАБУ
- Мартина Богуславець: Російське оточення генпрокурора Кравченка: паспорти РФ, бізнес та податки там же
- Генпрокурор відкинув звинувачення щодо родичів із паспортами РФ
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 16:07
- Шабунін: "Тилова" СБУ нищить громадянське суспільство як ФСБ
- 14:08
- The Economist попереджає про ризики поширення “соціалізму покоління Z”
- 12:08
- Лідера партії "Свобода" Тягнибока поранили на фронті
- 10:13
- На Кубані у РФ палає нафтобаза
- 08:00
- Президент Фінляндії виступив за розширення ЄС до 40 країн
- 20:08
- Грозовий фронт суне на Київ: синоптики попередили про зливи та підйом води на Заході
- 19:43
- Шахова королева у 15 років: львів'янка Анастасія Гнатишин сенсаційно здобула золото чемпіонату Європи-2026
- 18:34
- Швеція передає Україні судно «Caffa», яке грабувало окуповані території
- 17:06
- Банда з Кременчука влаштовувала втечу військових у СЗЧ і чекали «руського міра»
- 16:13
- Юрій луканов: Булгакова скинули








