Мартина Богуславець: Корупційну справу проти СБУ треба передати до НАБУ
Начальники СБУ, зами яких сьогодні були затримані за корупцію, повинні бути звільнені Зеленським, а справа має піти в НАБУ, бо:
1. Слабо віритися, що СБУ самі проти себе будуть розслідувати корупційну справу за кришування видобутку бурштину.
2. Слабо віриться, що начальники затриманих СБУшників не знали про це кришування. Але це нам показати може лише незалежне слідство.
Тому:
- Генпрокурор Кравченко повинен передати корупційну справу СБУшників за підслідністю до НАБУ аби забезпечити незалежне розслідування;
- Зеленський мав би негайно ж звільнити начальників СБУ Рівненської області та Києва Тимченка та Бондаренка, зами яких кришувати корупцію.
Бо якщо не буде незалежного розслідування і не знімуть начальників - то схема і далі діятиме і в ній лише замінять імена.
На цю тему:
- Двох заступників начальників управлінь СБУ Києва та Рівненщини викрито на отриманні $620 тис. хабаря (ФОТО)
- "Відстрочка в доларах": НАБУ і САП викрили на хабарі "офіцера" СБУ
- НАБУ взялося за хабарництво в СБУ за часів Баканова
- Завершено слідство у справі генерала СБУ Вітюка про незаконне збагачення та недостовірне декларування - НАБУ
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 17:11
- Китай будує найбільший у світі шлюз на Янцзи за $11 млрд
- 16:09
- Державна зрада: суд дав 15 років ексзаступнику начальника відділу ЦСО «А» СБУ в Донецькій області Іноземцеву
- 15:50
- Рада знизила з 18% до 5% податок для осіб, які здають в оренду нерухомість
- 14:59
- Сьогодні Трамп у 37-й раз пообіцяв, що США ось-ось укладуть угоду з Іраном
- 13:15
- У РФ судять власника «Полтавабудцентру» Амірханяна за допомогу СБУ у ліквідації Іллі Киви
- 12:02
- Адвокат Кіпермана, який підкупав прокурорів САП за $200 тис., сяде на 4,5 роки
- 11:38
- Курс долара в банках України наблизився до 45 гривень - хтось у владі шалено наживається на штучній інфляції
- 10:03
- В Угорщині скоротили зарплати прем'єру та депутатам
- 09:33
- Новини виродків у владі: нардепи хочуть заборонити правоохоронцям публікувати докази корупції топ-політиків - Шабунін
- 08:00
- Масований обстріл Харківщини: у Чугуєві троє вбитих, у Харкові 15 поранених







