63% українців підтримують повну заборону упц (мп) в Україні (ОПИТУВАННЯ КМІС)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Більшість українців вважають, що Українська православна церква (Московського патріархату) (УПЦ (МП) має бути повністю забороненою в Україні.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Політика влади щодо УПЦ МП

Як зазначається, у грудні 2022 року 54% українців підтримували рішення щодо повної заборони, у травні 2023 року – 66%.

Також 83% українців вважають, що держава так чи інакше має втрутитися в діяльність УПЦ МП (у грудні 2022 року таких було 78%, у травні 2023 року – 85%).

Ще 20% наразі виступають за дещо "м’якший" підхід, що не передбачає повної заборони, але передбачає встановлення державного контролю та нагляду (у грудні 2022 року – 24%, у травні 2023 року – 19%).

Лише 12% респондентів вважають, що нічого не варто робити й не варто втручатися у справи УПЦ МП, а розслідувати лише окремі можливі випадки правопорушень.

За даними КМІС, у всіх регіонах України більшість населення (від 76% на сході до 85% на заході й 86% в центрі) виступають за проактивну позицію держави в питанні діяльності УПЦ (МП). Водночас на півдні й сході трохи менше тих, хто виступає за повну заборону (55% і 46% проти, відповідно, 69% на заході й 68% в центрі).

Довіра українців до УПЦ МП

Також соціологи запитували респондентів, чи довіряють вони УПЦ МП – 82% українців не довіряють. Довіряють – 8%, а ще 11% не змогли визначитися зі своєю думкою.

У всіх регіонах переважна більшість (від 73% на Сході до 88% на Заході) не довіряють УПЦ МП.

Вгорі: два виродки. Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]