Стало відомо, скільки коштуватиме квиток у космос (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ракетна компанія Джеффа Безоса планує брати з пасажирів приблизно від 200 до 300 тисяч доларів за перші поїздки в космос наступного року, повідомили Reuters дві людини, ознайомлені з планами.

Потенційні клієнти та аерокосмічна промисловість прагнули дізнатись про вартість квитка на космічний транспортний засіб New Shepard від Blue Origin, щоб з\’ясувати, чи є вона доступною і чи може компанія виробити достатньо попиту для отримання прибутку від космічного туризму.

Ракета New Shepard від Blue Origin робить ще один успішний запуск і посадку з запускного майданчика компанії в Західному Техасі.

Ракета New Shepard від Blue Origin робить ще один успішний запуск і посадку з запускного майданчика компанії в Західному Техасі

Керівники компанії, започаткованої засновником Amazon.com Inc Безосом у 2000 році, повідомили на бізнес-конференції минулого місяця, що найближчим часом вони планують протестувати рейси з пасажирами на New Shepard і почати продавати квитки.

Компанія, розташована на відстані приблизно 20 миль (32 км) на південь від Сіеттла, оприлюднила загальний дизайн транспортного засобу — до якого входить ракета-носій та пасажирська капсула, що від’єднується, — але замовчувала статус виробництва та ціни на квитки.

Представники Blue Origin не відповіли на запити прокоментувати свої програми та стратегії ціноутворення. Безос заявив у травні, що ціни на квитки ще не були вирішені.

 

Один із працівників компанії Blue Origin, який знайомий із планом ціноутворення, повідомив, що компанія розпочне продавати квитки в діапазоні від 200 000 до 300 000 доларів. Другий працівник сказав, що квитки коштуватимуть мінімум 200 000 доларів. Вони обидва говорили за умови анонімності, оскільки цінова стратегія є конфіденційною.

Космічний транспортний засіб New Shepard призначений для автономного польоту шести пасажирів більше 62 миль (100 км) над землею в суборбітальному просторі, достатньо високо, щоб відчути декілька хвилин невагомості і побачити кривизну планети, перш ніж капсула під тиском повернеться на землю під парашутами.

Капсула має шість оглядових вікон, які, за словами компанії, майже втричі вищі, ніж у літака Boeing Co 747.

На фото: засновник компанії Amazon і Blue Origin Джефф Безос звертається до ЗМІ щодо ракети New Shepard у Колорадо Спрингз, штат Колорадо, 5 квітня 2017 року

«Аргумент»


В тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С
19:22
У Польщі через перевірку контррозвідки звільнили генерала, який відповідав за підготовку ЗСУ
18:09
Диктатор на прізвисько Барбекю: як у Гаїті влада повністю захопила злочинні угруповання
17:17
Голова ВККС Роман Ігнатов подав у відставку

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]