США передадуть Україні патрульні катери Islands після навчань Sea Breeze-2017, — контр-адмірал

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рішення про передачу українському флоту американських військових патрульних катерів Islands після навчань Sea Breeze-2017 фактично ухвалене.

Про це 17 липня в ефірі Радіо Крим.Реалії сказав контр-адмірал ВМС України Андрій Тарасов.

«Переговори перейшли на нижчий рівень, фактично рішення про передачу ухвалене й обговорюються деталі. Сподіваюся, що цей процес буде досить швидким, і ми ці катери отримаємо», – сказав Тарасов.

За його словами, Росія користується нагодою, коли поруч є сучасні кораблі країн НАТО, щоб відпрацьовувати на них агресивні дії.

«Вони (російські військові – ред.) це роблять не тільки в інтересах підготовки своїх сил, але і з метою проведення можливих провокацій. Ми до цих провокацій готові, і навчання проведуться за планом, незважаючи на дії Чорноморського флоту Росії», – зазначив контр-адмірал.

Головною відмінністю навчань цього року став так званий «режим вільної гри». Заступник директора українського Центру досліджень армії, конверсії й роззброєння Михайло Самусь у ефірі програми пояснив, що цей режим «пов'язаний з можливістю комп'ютерного прогнозування розвитку ситуації, тому військові отримують ввідні вже під час відпрацювання якихось елементів. Українські підрозділи отримали схвалення (від іноземних колег – ред.) перш за все через те, що вони реально воюють, на відміну від інших країн, які беруть участь у цих навчаннях», – додав експерт.

Перевірка боєготовності Чорноморського флоту Росії стартувала 12 липня. Під час неї були виконані артилерійські й ракетні стрільби по повітряних і надводних цілях, розрахунки берегових ракетних комплексів «Бастіон» і «Бал» спільно з ракетними катерами ракетним ударом «вразили» кораблі умовного противника. Російські військові відпрацювали дії із завантаження техніки й особового складу у великі десантні кораблі, екіпажі мінно-тральних кораблів флоту виконали тралення фарватерів на мінно-небезпечних напрямках.

За два дні до російських навчань, 10 липня, в Одесі офіційно відкрили щорічні українсько-американські навчання «Сі Бриз-2017». У маневрах, які відбуваються на морі, в повітрі й на землі, беруть участь понад 3 тисячі військових з 16 країн.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]