Саакашвілі заявив про шантаж з боку соратника Манафорта

|
Версия для печатиВерсия для печати

В своєму інтерв'ю для CNN, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив про спроби шантажу проти нього та колишнього голови його служби з боку Сема Петтена.

 

Про це повідомляє Голос Америки. Сем Петтен, колишній співробітник Пола Манафорта, минулого тижня визнав свою провину в проведенні діяльності агента на користь закордонної установи і погодився співпрацювати з урядовими прокурорами.

Саакашвілі наголосив, що Сем Петтен нещодавно надіслав текстове повідомлення колишньому голові служби політика, погрожуючи йому розголосити певні матеріали, якщо той не припинить кампанію в соціальних медіа, спрямовану проти нього.

"Він написав: "Відклич своїх тролів, або я почну розголошувати речі про Мішу, - а це я, - які він не хотів би бачити. Нехай вони знищать свої коментарі", - повідомив Саакашвілі.

Це – прямий шантаж, переконаний політик. "Це – типовий російських шантаж. Ці люди тісно пов'язані з росіянами, - заявив Саакашвілі".

"Ці люди – найманці, вони готові вдаватись до будь-яких брудних трюків, вони готові обманювати, працювати проти американських інтересів, робити будь-що, включаючи шантаж. Шантаж колишнього президента і його голови служби – важливого регіонального лідера, як це, свідчить про їх справжні наміри", - наголосив грузинський політик.

Урядові обвинувачі США стверджують, що Петтен разом з росіянином надавав консультації та послуги політичного лобізму а також допомагав одному російському олігарху в організації зустрічей з посадовцями США з Державного Департаменту та конгресменами. Цим росіянином може бути Костянтин Кілімнік, якого підозрюють у зв'язках зі спецслужбами Росії.

Компанія, якою Петтен володів спільно з росіянином, заробила більше мільйона доларів за цю роботу.

Петтен співпрацював з Манафортом щодо проектів в Україні. Петтен також, за повідомленнями, одного разу працював на компанію Cambridge Analytica, яка стала відомою через свою роботу на користь передвиборчої кампанії Трампа протягом виборів 2016 року.

На початку 2000-х Петтен працював в Москві у Міжнародному республіканському інституті (IRI) – неурядовій організації США, яка опікується просуванням демократії. Петтен працював в організації в той же час, що і Костянтин Кілімнік, проти якого спецпрокурор США Роберт Мюллер висунув звинувачення у змові з метою створення перепон для судочинства.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]