Рада ЄС продовжила заборону на інвестиції в Крим ще на рік

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рада Європейського союзу в понеділок, 18 червня, продовжив заборону на інвестиції в економіку окупованого Криму ще на рік - до 23 червня 2019 року.

 Відповідне рішення було прийнято на зустрічі міністрів з питань сільського господарства і рибальства 28 країн ЄС в Люксембурзі, йдеться в повідомленні Ради ЄС, передає Центр журналістських розслідувань.

«18 червня 2018 року Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією до 23 червня 2019 року. Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і компаній, заснованих в ЄС. Їх дія обмежена територією Криму і Севастополя», - йдеться в повідомленні.

Як вказується, санкції включають в себе заборони на імпорт в ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь та послуги, пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі. Крім того, заборонено експорт з ЄС ряду товарів і технологій в Крим і Севастополь для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, а також для нафтогазової та гірничої галузей.

При цьому в Раді ЄС також нагадали, що Євросоюз і раніше відданий суверенітету і територіальній цілісності України.

«Через чотири роки після незаконної анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією ЄС знову підтвердив, що не визнає і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права» - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 19 червня 2017 року Рада Євросоюзу продовжила обмежувальні заходи, введені у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією, до 23 червня 2018 року. Санкції встановлюють заборону на інвестиції ЄС в економіку півострова.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]