МЗС і ДМС оприлюднили офіційну позицію України щодо угоди ООН про міграцію

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство закордонних справ України і Державна міграційна служба України поширили спільний коментар у зв’язку із проведенням 10-11 грудня Конференції ООН у місті Марракеш у Марокко щодо ухвалення Глобальної угоди про безпечну, впорядковану та законну міграцію.

Про це повідомила прес-служба зовнішньополітичного відомства України.

“Україна розгляне можливість приєднання до Глобальної угоди про безпечну, впорядковану та законну міграцію на іншому етапі за сприятливих умов”, — йдеться у повідомленні. При цьому в заяві йдеться про те, що українська сторона віддана своїм зобов’язанням за міжнародними конвенціями та договорами з питань прав людини, реадмісії тощо. Попри серйозні виклики і проблеми, пов’язані із вимушеним переселенням значної кількості наших громадян всередині країни, Україна продовжує приймати іммігрантів та створювати належні умови для їхнього перебування в нашій країні.

За даними Державної міграційної служби України, станом на 1 жовтня 2018 року, на обліку в ДМС перебувало 275 030 іммігрантів. Лише за 9 місяців поточного року, органами ДМС видано 10 410 дозволів на імміграцію, оформлено 33 567 посвідок на тимчасове проживання.

“Україна вітає розвиток міжнародного співробітництва у сфері міграції та відзначає важливу роль Міжнародної організації з міграції (МОМ) у цьому процесі. Українська сторона готова до продовження конструктивної співпраці з МОМ з широкого кола питань, пов’язаних з міграцією”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Глобальна угода про безпечну, впорядковану і регулярну міграцію має бути офіційно схвалена на міжнародній конференції 10 грудня о Марракеші (Марокко).

США вийшли з переговорів про угоду ще в 2017 році. Пізніше їх приклад наслідувала низка європейських країн, серед них - Австрія, Польща, Чехія, Швейцарія, Болгарія, Угорщина, Італія, а також Ізраїль і Австралія.

У Глобальному пакті прописані 23 цілі, які ООН хотіла б досягти. Пакт стосується таких проблем, як мінімізація негативних чинників міграційних процесів, захист і інтеграція мігрантів, а також підвищення доступності шляхів регулярної міграції. Документ обов'язкової юридичної сили не має: за державами зберігається право визначати власну міграційну політику і регулювати міграцію в межах своєї юрисдикції.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]