Чисельність фахівців, які забезпечують рух України до НАТО, недостатня

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Під головуванням Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе вчора відбулося засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.

Про це повідомляє Служба Віце-прем'єр-міністра України.

Під час засідання було обговорено успішне виконання Річної національної програми за 2018 рік, проекти РНП на 2019 та 2020 роки, плани щодо організації другої міжнародної конференції в межах Платформи НАТО-Україна з протидії гібридній війні, заходи з інформування громадськості щодо євроатлантичної інтеграції, кадрове забезпечення діяльності міністерств і відомств у рамках впровадження державної політики євроатлантичної інтеграції, а також питання створення національної системи стійкості в Україні.

Відкриваючи засідання Комісії, Віце-прем`єр-міністр зазначила, що закріплення у Конституції прагнення України стати членом НАТО та ЄС виводить питання членства у Північноатлантичному альянсі на перший план порядку денного Уряду та Парламенту. Практичне завдання сьогодення – підготовка до членства. Маємо для цього політичну волю та безпрецедентну підтримку суспільства, додала вона. «Сьогодні ми вперше в українській історії маємо унікальну ситуацію, коли в суспільстві є консенсус щодо євроатлантичного вибору України. Разом з тим маємо добре налагоджену координаційну міжвідомчу роботу, а також потужний інструмент – Річну національну програму взаємодії між Україною та НАТО, яка побудована за принципами Плану дій щодо членства в НАТО», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Також Віце-прем`єр-міністр наголосила, що попри всю позитивну динаміку взаємодії з НАТО, Україна не буде розглядатися реальним кандидатом на членство в Альянсі за відсутності серйозного прогресу в усіх сферах розвитку держави. «Успіх неможливий без реформи сектору безпеки та оборони відповідно до стандартів НАТО, рішучої боротьби з корупцією, забезпечення належного врядування, дотримання прав людини та верховенства права. Тому маємо працювати активніше», – зазначила вона.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала учасникам за минулорічну роботу у контексті виконання РНП–2018 та зусилля спрямовані на підготовку Річної національної програми 2019. «Маємо доволі позитивну оцінку Альянсу щодо виконання Україною РНП у 2018 році. Зокрема, позитивно оцінено налаштованість української сторони продовжувати імплементацію реформ та значне покращення міжвідомчої координаційної роботи щодо виконання Україною заходів у рамках Програми. Та разом з цим є ще багато напрямів над якими потрібно працювати», – зауважила Віце-прем`єр-міністр.

Окремо учасники Комісії обговорили нагальність посилення кадрової спроможності міністерств і відомств у частині євроатлантичної інтеграції, зокрема, через збільшення чисельності персоналу. «Закріпивши конституційно курс на ЄС і НАТО, мусимо мати потужний склад висококваліфікованих євроатлантистів у всіх відомствах. Наразі чисельність фахівців, які забезпечують рух України до НАТО, недостатня для виконання амбітних цілей. Маємо це змінити», – наголосила Віце-прем`єр-міністр.

Члени Комісії ухвалили рішення сформувати ґрунтовні пропозиції стосовно посилення кадрової спроможності державних органів у частині євроатлантичної інтеграції та розпочати процес нормотворчого урегулювання цього важливого питання.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С
19:22
У Польщі через перевірку контррозвідки звільнили генерала, який відповідав за підготовку ЗСУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]